Дом здравља др Драга Љочић

Распоред рада амбуланти

На овој страници пронаћи ћете следеће распореде :

 

  • Градске амбуланте
  • Сеоске амбуланте
  • Служба за здравствену заштиту деце
  • Служба за здравствену заштиту жена
  • Служба за стоматолошку здравствену заштиту

 

(само скролујте на доле до жељеног распореда)

Градске амбуланте

Друга здравствена амбуланта– број телефона 341-542

Лекар

04.03.2024.

05.03.2024.

06.03.2024.

07.03.2024.

08.03.2024.

Ординација1

Др  Данка Бортић

 

 

Преподне

Преподне

Преподне

Ординација 1

Др Емилија Лазаревић

Послеподне

Послеподне

 

 

 

Ординација 2

 

 

   

Ординација 2

 

 

   

Ординација 3

Др   Весна Николић Алија

Преподне

Преподне

Преподне

Преподне

Преподне

Ординација 3

Др Гордана Петров Савић

Послеподне

Послеподне

Послеподне

Послеподне

Послеподне

 

 

 

РЕСПИРАТОРНА  АМБУЛАНТА  – број телефона 363-637

02.03.2024.

03.03.2024.

04.03.2024.

05.03.2024.

06.03.2024.

       07.03.2024.

08.03.2024.

08:00-13:00

 

Др Весна Цветковић

Др Весна Илић Букоровић

08:00-13:00

 

Др Биљана Кујунџић

07:00-14:30

 

Др Наталија Јовановић Живковић

07:00-14:30

 

Др Ирена Жикић

 

07:00-14:30

 

Др Весна Илић Букоровић

07:00-14:30

 

Др Бранкица Крстић

07:00-14:30

 

Др Ивана Анђић Мартиновић

13:00-18:00

 

Др Наталија Јовановић Живковић

Др Емилија Радојчић Милетић

13:00-18:00

 

Др Емилија Лазаревић

12:30-20:00

 

Прим др Весна Ђурић

12:30-20:00

 

Др Саша Добријевић

12:30-20:00

 

Др Весна Цветковић

12:30-20:00

 

Прим др Љубица Ножинић Вилус

12:30-20:00

 

Др Биљана Кујунџић

Трећа здравствена амбуланта– број телефона

Лекар

04.03.2024.

05.03.2024.

06.03.2024.

07.03.2024.

08.03.2024.

Ординација 1-  015/363-505

Др Марина Павловић

Послеподне

Послеподне

Послеподне

Послеподне

Послеподне

Ординација 1-  015/363-505

Др Наталија Јовановић Живковић

 

Преподне

Преподне

Преподне

Преподне

Ординација 2 –  015/363-636

Прим др Љубица Ножинић Вилус

Послеподне

Послеподне

Послеподне

Послеподне

Послеподне

Ординација 2 –  015/363-636

Др Весна Илић Букоровић

Преподне

Преподне

 

Преподне

Преподне

Ординација 3 –  015/363-638

Др  Саша Добријевић

Послеподне

 

Послеподне

Послеподне

Послеподне

Ординација 3 – 015/363-638

Др Ирена Селић

Преподне

Преподне

Преподне

Преподне

Преподне

Ординација 4 –  015/363-638

Др Биљана Кујунџић

Послеподне

Послеподне

Послеподне

Послеподне

 

Ординација 4 –  015/363-638

Др Јасмина Јездимировић

Преподне

Преподне

Преподне

Преподне

Преподне

Ординација 5 – 015/363-638

Прим др Весна Ђурић

 

Послеподне

Послеподне

Послеподне

Послеподне

Ординација 5 – 015/363-638

Др Катарина Шимон

Преподне

Преподне

Преподне

Преподне

Преподне

Др Весна Цветковић

Послеподне

Послеподне

 

Послеподне

Послеподне

Др Ирена Жикић

Преподне

 

Преподне

 

Преподне

 

Четвртаздравственаамбуланта  – број телефона 363-318, 363-489,363-364,363-333,363-501,363-494,363-492

Лекар

04.03.2024.

05.03.2024.

06.03.2024.

07.03.2024.

08.03.2024.

Ординација 1

Др Бранка Иванковић

Преподне

Преподне

Преподне

Преподне

Преподне

Ординација 1

Др Слађана Брајић Милошевић

Послеподне

Послеподне

Послеподне

Послеподне

Послеподне

Ординација 2

 

 

 

 

 

Ординација 2

Др Мирјана Симић

Послеподне

Послеподне

Послеподне

Послеподне

Послеподне

Ординација 3

Др Бранкица Крстић

 

Преподне

Преподне

 

Преподне

Ординација 3

Др Миленко Матић

Послеподне

Послеподне

Послеподне

Послеподне

Послеподне

Ординација 4

Др Ивана Анђић Мартиновић

Преподне

Преподне

Преподне

Преподне

 

Ординација 4

Др Весна Гајић

Послеподне

Послеподне

Послеподне

Послеподне

Послеподне

Ординација 5

Др Бранка Илић Лацковић

Преподне

Преподне

Преподне

Преподне

Преподне

Ординација 5

Др Гордана Добријевић

Послеподне

Послеподне

Послеподне

Послеподне

Послеподне

Ординација МР1

 

 

 

 

 

Ординација МР2

Др Славица Јањић Смиљанић

Преподне

Преподне

Преподне

Преподне

Преподне

Ординација МР3

 

 

 

 

 

 

 

Чавић– број телефона   77-43-647

Лекар

04.03.2024.

05.03.2024.

06.03.2024.

07.03.2024.

08.03.2024.

Др Весна Пантелић

Преподне

Преподне

Преподне

Преподне

Преподне

Др Весна Пантелић

  

Послеподне

14:30-17:30

Послеподне

14:30-17:30

Послеподне

14:30-17:30

Др Славојка Васић

Послеподне

Послеподне

 

 

 

 

Сеоске амбуланте

 

1.Здравствена амбулантаМајур – бројтелефона   376-234

 

04.03.2024.

05.03.2024.

06.03.2024.

07.03.2024.

08.03.2024.

Др Ивана Кутлешић Петић

Послеподне

 

Послеподне

 

Послеподне

 

Послеподне

 

Послеподне

 

Др Јелена Сокић

 

Преподне

Преподне

Преподне

 

Преподне

Др Рада Милић

Преподне

Преподне

 

Преподне

Преподне

Преподне

 

Др Миленко Станојчић

Послеподне

 

Послеподне

 

Послеподне

 

Послеподне

 

Послеподне

 

2.Здравствена амбулантаДреновац – бројтелефона     290-415

 

04.03.2024.

05.03.2024.

06.03.2024.

07.03.2024.

08.03.2024.

Др Оливера Одавић

Преподне

 

Преподне

 

Преподне

 

2.Здравствена амбулантаШеварице – бројтелефона     277-710

 

04.03.2024.

05.03.2024.

06.03.2024.

07.03.2024.

08.03.2024.

Др Оливера Одавић

 

Преподне

 

Преподне

 

 

3.Здравствена амбулантаТабановић – бројтелефона    294-388

 

04.03.2024.

05.03.2024.

06.03.2024.

07.03.2024.

08.03.2024.

Др Марко Петровић

 

Преподне

 

Преподне

 

 

3.Здравствена амбулантаМачванскиПричиновић – бројтелефона    277-270

 

04.03.2024.

05.03.2024.

06.03.2024.

07.03.2024.

08.03.2024.

Др Марко Петровић

Преподне

 

Преподне

 

Преподне

 

4.Здравствена амбулантаСлепчевић – бројтелефона    72-79-100

 

04.03.2024.

05.03.2024.

06.03.2024.

07.03.2024.

08.03.2024.

Др Весна Поповић Танасић

 

Преподне

 

 

 

Др Јована Петровић

 

 

 

Преподне

 

 

 

 

4.Здравствена амбулантаШтитар – бројтелефона     77-37-083

 

04.03.2024.

05.03.2024.

06.03.2024.

07.03.2024.

08.03.2024.

Др Даниела Мартић Антић

 

Послеподне

14:30-17:30

 

 

 

Др Весна  Илић  Букоровић

 

 

 

Послеподне

14:30-17:30

 

 

5.Здравствена амбулантаРибари – бројтелефона    270-330

 

04.03.2024.

05.03.2024.

06.03.2024.

07.03.2024.

08.03.2024.

Др Весна Поповић Танасић

Преподне

 

Преподне

   Преподне

Преподне

 

6.Здравствена амбулантаПетловача – бројтелефона    273-270

 

04.03.2024.

05.03.2024.

06.03.2024.

07.03.2024.

08.03.2024.

Др Славица Мартиновић Матић

 

Преподне

 

 

 

 

7.Здравствена амбулантаПетковица – бројтелефона     287 -252

 

04.03.2024.

05.03.2024.

06.03.2024.

07.03.2024.

08.03.2024.

 

 

 

 

 

 

 

8.Здравствена амбулантаПрњавор – бројтелефона   282-323

 

04.03.2024.

05.03.2024.

06.03.2024.

07.03.2024.

08.03.2024.

Др Живана Јовановић

Послеподне

Послеподне

Послеподне

Послеподне

Послеподне

Др Јасмина Иванић

Преподне

Преподне

Преподне

Преподне

Преподне

 

9.Здравствена амбулантаЗмињак – бројтелефона    292-111

 

04.03.2024.

05.03.2024.

06.03.2024.

07.03.2024.

08.03.2024.

Др Славица Мартиновиић Матић

Преподне

 

Преподне

 

 

 

10.Здравствена амбулантаЛиполист – бројтелефона    274-307

 

04.03.2024.

05.03.2024.

06.03.2024.

07.03.2024.

08.03.2024.

Др Даниела Петровић Бељић

Преподне

Преподне

Преподне

 

 

Др Мила Маринковић

 

 

 

Преподне

Преподне

Др Мила Маринковић

Послеподне

 

Послеподне

 

 

 

 

11.Здравствена амбулантаБелаРека – бројтелефона     268-202

 

04.03.2024.

05.03.2024.

06.03.2024.

07.03.2024.

08.03.2024.

 

 

 

 

 

 

         

 

12.Здравствена амбулантаДуваниште – бројтелефона     275-186

 

04.03.2024.

05.03.2024.

06.03.2024.

07.03.2024.

08.03.2024.

 

 

 

 

 

 

 

13.Здравствена амбулантаДобрић – бројтелефона   295-567

 

04.03.2024.

05.03.2024.

06.03.2024.

07.03.2024.

08.03.2024.

Др Славица Урошевић

Преподне

Преподне

Преподне

Преподне

Преподне

 

14.Здравствена амбулантаБогосавац – бројтелефона    295-750

 

04.03.2024.

05.03.2024.

06.03.2024.

07.03.2024.

08.03.2024.

 

 

 

 

 

 

 

15.Здравствена амбулантаЈевремовац – бројтелефона   385-265

 

04.03.2024.

05.06.2024.

06.03.2024.

07.03.2024.

08.03.2024.

Др Слађана Мијаиловић

Преподне

Преподне

Преподне

Преподне

Преподне

 

16.Здравствена амбулантаВарна – бројтелефона     284-263

 

04.03.2024.

05.03.2024.

06.03.2024.

07.03.2024.

08.03.2024.

Др Јована Петровић

Преподне

Преподне

Преподне

 

Преподне

 

17.Здравствена амбулантаГрушић – бројтелефона     266-170

 

04.03.2024.

05.03.2024.

06.03.2024.

07.03.2024.

08.03.2024.

 

 

 

 

 

 

 

17.Здравствена амбулантаДесић – бројтелефона     266-162

 

04.03.2024.

05.03.2024.

06.03.2024.

07.03.2024.

08.03.2024.

 

 

 

 

 

 

18.Здравствена амбулантаКриваја – бројтелефона     262-412

 

04.03.2024.

05.03.2024.

06.03.2024.

07.03.2024.

08.03.2024.

 

 

 

 

 

 

 

18.Здравствена амбулантаБукор – бројтелефона     262-142

 

04.03.2024.

05.03.2024.

06.03.2024.

07.03.2024.

08.03.2024.

 

 

 

 

 

 

 

19.Здравствена амбулантаГорњаВрањска – бројтелефона   395-258

 

04.03.2024.

05.03.2024.

06.03.2024.

07.03.2024.

08.03.2024.

 

 

 

 

 

 

 

20.Здравствена амбулантаОрид – бројтелефона    211-568

 

04.03.2024.

05.03.2024.

06.03.2024.

07.03.2024.

08.03.2024.

Др Миленко Матић

 

Преподне

08-12h

 

Преподне

08-12h

 

 

21.Здравствена амбулантаЛетњиковац- бројтелефона  390-260

 

04.03.2024.

05.03.2024.

06.03.2024.

07.03.2024.

08.03.2024.

Др Даниела  Мартић  Антић

 

Преподне

Преподне

 

Преподне

 

Преподне

 

 

22.Здравствена амбулантаЈеленча – бројтелефона    380-908

 

04.03.2024.

05.03.2024.

06.03.2024.

07.03.2024.

08.03.2024.

Др Ана Настасијевић

Преподне

Преподне

Преподне

Преподне

Преподне

Др Слађана Мијаиловић

Послеподне

14:30-17:30 h

 

 

 

 

Др Даниела Мартић Антић

 

 

Послеподне

14:30-17:30 h

 

 

Др Славица Урошевић

 

 

 

 

Послеподне

14:30-17:30 h

 

 

23.Здравствена амбулантаЗаблаће – бројтелефона      77-15-597

 

04.03.2024.

05.03.2024.

06.03.2024.

07.03.2024.

08.03.2024.

 

 

 

 

 

 

 

24.Здравствена амбулантаВолујац – бројтелефона      260- 525

 

04.03.2024.

05.03.2024.

06.03.2024.

07.03.2024.

08.03.2024.

Др Емилија Радојчић Милетић

Преподне

Преподне

Преподне

Преподне

Преподне

 

Служба за здравствену заштиту деце

RASPORED RADA LEKARA OD 4-8.03.2024.

I SMENA

 

 

4.03.2024.

5.03.2024.

6.03.2024.

7.03.2024.

8.03.2024.

1

 

 

Dr M.Mišić

Dr M.Mišić

Dr M.Mišić

2

 

 

 

 

 

3

Dr N.Karić

Dr N.Karić

 

Dr N.Karić

Dr N.Karić

4

Dr M.Sekulić

Dr M.Sekulić

Dr M.Sekulić

 

Dr M.Sekulić

5

Dr B.Vuković

Dr B.Vuković

Dr B.Vuković

 

Dr B.Vuković

6

Dr B.Raković

Dr B.Raković

Dr B.Raković

Dr B.Raković

 

7

Dr M.Stanković

 

 

Dr M.Stanković od 10,30h

Dr M.Stanković

8

Dr M.Vasić Ilić

Dr M.Vasić Ilić

 

 

Dr M.Vasić Ilić

9

Dr S.Biševac do 12h

 

Dr S.Biševac

 

 

10

 

Dr S.Pavković

Dr S.Pavković

Dr S.Pavković

 

 

 

SAVETOVALIŠTE

 

 

Dr M.Mišić

Dr M.Stanković

Dr N.Karić

Dr B.Vuković

Dr B.Raković

 

Dr S.Pavković

Dr S.Biševac

Dr M.Vasić Ilić

Dr M.Sekulić

 

II SMENA

 

1

Dr M.Bošković

Dr M.Bošković

 

Dr M.Bošković

Dr M.Bošković

2

 

 

 

 

 

3

Dr G.Maričić

Dr G.Maričić

Dr G.Maričić

 

Dr G.Maričić

4

Dr B.Petrović

Dr B.Petrović

 

Dr B.Petrović

Dr B.Petrović

5

 

 

 

 

 

6

Dr V.Rogti

Dr V.Rogti

Dr V.Rogti

 

 

7

 

Dr O.Lukić

Dr O.Lukić

Dr O.Lukić

Dr O.Lukić

8

 

Prim dr S.Bojanić

Prim dr S.Bojanić

Prim dr S.Bojanić

 

9

 

 

 

 

 

10

Dr S.Gavrilović

 

Dr S.Gavrilović

Dr S.Gavrilović

Dr S.Gavrilović

 

 

SAVETOVALIŠTE

 

 

Dr O.Lukić

Dr S.Gavrilović

Dr B.Petrović

Dr G.Maričić

Prim dr S.Bojanić

 

 

 

Dr M.Bošković

 

 

 

Odsutni: Dr S.Biševac 7-8.03.- 2dana 8.mart,Dr V.Rogti 2 dana GO

Служба за здравствену заштиту жена

                    TIM A PRVA SMENA  07-14-00h

ordinacija

ponedeljak

utorak

sreda

četvtak

petak

subota

datum

04.03.

05.03.

 

06.03.

07.03.

08.03.

09.03.

Savetovalište

 

 

 

 

 

 

 

DrM.Živanović

   Dr M.Božić

 

 

 

Ordinacija 1

Dr Ž.Timotić

 

Dr Ž.Timotić

 

Dr Ž.Timotić

 

Dr Ž.Timotić

 

Dr Ž.Timotić

 

Ordinacija 2

Dr V.Andrić

Dr V.Andrić

Dr V.Andrić

Dr V.Andrić

Dr V.Andrić

Ordinacija 3

Dr M.Živanović

 

Dr M.Živanović

 

Dr M.Živanović

 

Dr M.Živanović

 

Dr M.Živanović

 

Ordinacija 4

Dr B.Mišić

Dr B.Mišić

Dr B.Mišić

Dr B.Mišić

Dr B.Mišić

TIM B DRUGA SMENA  13-20-00h

Ordinacija

ponedeljak

utorak

sreda

četvrtak

petak

datum

04.03.

05.03.

 

06.03.

07.03.

08.03.

Ordinacija1

Dr J.Mićić

Dr J.Mićić

Dr J.Mićić

Dr J.Mićić

Dr J.Mićić

Ordinacija 2

Dr G.Radovanović

Dr G.Radovanović

Dr G.Radovanović

Dr G.Radovanović

Dr G.Radovanović

Ordinacija 3

 

 

 

 

 

Ordinacija 4

Dr M.Božić

Dr M.Božić

Dr M.Božić

Dr M.Božić

Dr M.Božić

 

Служба за стоматолошку здравствену заштиту

               

RASPORED  RADA  SLUŽBE ZA STOMATOLOŠKU  ZDRAVSTVENU  ZAŠTITU                                

U  PERIODU   OD   04.03.2024. –  08.03.2024.

                                                            

                                         

DEČIJA I PREVENTIVNA STOMATOLGIJA

PRVA  SMENA

DRUGA   SMENA

Dr Branka Stanimirović  07,08 i 11.03GO

 Dr Dajana Jokić

Dr Zorica Žegarac

 Dr  Miroslava Milutinović

 

                               

 

 

ORTOPEDIJA VILICA

Dr  Mirjana  Nikolić

        Dr Snežana Đogović               

 

 

STOMATOLOŠKI RENTGEN

    Josipović Maja

                       Perić  Dragan do 05.03 go

 

 

ORALNA HIRURGIJA

Dr Gordana Lekić

               Dr Milan Jovanović

 

 

ŠALTER

Adamović Biljana

                         Ćirić  Cvetin

 

 

STOMATOLOGIJA  ZA ODRASLO STANOVNIŠTVO – KONZERVATIVA

 

Dr Vujović Srdjan

Dr Đurković Dragan

Dr Jakovljević Marko

Dr Ilić Irena

Dr Ostojić Ivan

 

 

PROTETIKA

Dr Brkić Vesna    Lalicki Vojislav

 

 

 

TEHNIKA

Marinković Katarina,Tubić Marija, Panić Igor

 

 

STOMATOLOŠKA APOTEKA     

Marjanović  Slobodan

 

 

ORTODONCIJA

Selenić Milica

Antonić Dević Maja

Stajić Damnjanović Aleksandra

Jovanović Aleksandar

 

 

STOMATOLOŠKE AMBULANTE – TEREN

Stomatološka  ambulanta Majur

NE RADI

Stomatološka  ambulanta  Prnjavor

Dr Slavica  Šušić– Aničić Tanja

(ponedeljak, utorak II smena) Dr Dragoljub Đokić-bol

Stomatološka  ambulanta  OŠ“LAZA K.LAZAREVIĆ“

Dr Nina  Zelenović

 (utorak i sreda  II smena)

Stomatološka  ambulanta  OŠ“STOJAN  NOVAKOVIĆ“

Dr Mrvić Petković Mirjana(utorak i sreda II smena )

Stomatološka  ambulanta OŠ “NIKOLAJ VELIMIROVIĆ“

Dr Marković Jelena

(utorak, četvrtak II smena)

Stomatološka  ambulanta  OŠ“VUK  KARADŽIĆ“

 Dr Đurković Marija

(utorak, sreda II smena) 

Stomatološka  ambulanta  Vrtić“MLADOST“

Prim.Dr Zorica Božić – Nešić Vesna

(utorak i četvrtak ll smena)  

Stomatološka  ambulanta OŠ“JANKO VESELINOVIĆ“

 Dr Petreski Slavica

(utorak i sreda II smena)